• Türkçe
  • Arapça
DOÇ. DR. ALİ DURMUŞ KİMDİR?

HAKKINDA

Doç. Dr. Ali DURMUŞ, Gaziantep İslahiye’nin Fevzipaşa nahiyesinde doğmuştur. Babasının memur olması nedeniyle ilkokulu Adıyaman ve Malatya’da, ortaokulu Amasya’da, lise eğitimimi ise Kilis’te bitirmiştir. Lise eğitiminin ardından Çanakkale Eğitim Enstitüsü’nde lisans eğitimini bitirmiş ve öğretmen olarak mezun olmuştur. Aynı yıl Ağrı’da bir dönem öğretmenlik yapmasının ardından tekrar sınava girmiş ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır.

 

Mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında İskenderun Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan Doç. Dr. Ali DURMUŞ, ihtisasını ise Okmeydanı  Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini de Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Onkoji bölümünden sorumlu olmuştur. 2002 -2015 yılları arasında genel cerrahi bölümünde eğitim görevlisi olarak cerrahi asistan eğitip, uzman olmalarına için yardımcı olmuştur.

 

2015 yılında Yrd.Doç.Dr olarak Nişantaşı Üniversitesinde göreve başlamıştır. 2017 den itibaren Doç.Dr olarak kendi kurduğu Klinik Obezitede görev yapmaktadır.

 

Sertifikalar

[widget id="sfsi-widget-2"]
Open chat