• Türkçe
2020 Tüp Mide Ameliyatı Fiyatları

2020 Tüp Mide Ameliyatı Fiyatları

2020 Tüp Mide Ameliyatı Fiyatları

2020 Tüp mide ameliyatı fiyatları

2020 Tüp mide ameliyatı fiyatları 2020 yılı güncel fiyatları ameliyatın gerçekleşeceği hastanenin kalitesi,ekip ücreti,malzeme ücreti, sağlık, otel ve post-op bakım hizmetleri ile doğru orantılı olarak artıyor.

Hastanenin devlet hastanesi ,üniversite hastanesi yada özel hastane olması önemlidir. Özel hastanelerinin özellikleri çok önemlidir. Buda ameliyat fiyatını etkileyen faktördür.

Ameliyatta kulanılan malzeme markası ,kalitesi,malzemenin çin malı olması veya FDA onaylı kaliteli olması ameliyat fiyatlarını etkilemektedir.

Bunların dışında fiyatların belirlenmesinde tamamen hastanın genel durumuna bakılarak karar verilmesi gereken bir durumdur.

Kliniğimiz gerçekleşen sürecimiz;
Obezite Cerrahisi karar aşamasında öncelikle hastamız ilk görüşme için kliniğimizde oluşturulan randevuya gelmektedir. İlk görüşmede yapılan değerlendirme sonucunda hastamızın hangi tür obezite cerrahisi geçireceğinin kararından sonra fiyat görüşmesi Obezite Cerrahisi Koordinatörümüz tarafından yapılır. (Yurt dışı hastalarında Whatsapp üzerinden görüşme sağlanmaktadır. )
Tüp Mide ameliyatları fiyatları ile Mide Bypass ameliyatlarının fiyatları değişmektedir. Hastanın boyu,kilosu,yaşı,yandaş hastalıklarına(kalp,şeker,tansiyon,triod,uyku apnesi) göre uygulanacak ameliyat türüne göre fiyat değişir.
Tüp Mide Ameliyatı 2020 güncel fiyatı ve değerlendirmeniz için 0505 120 82 62 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüp Mide Ameliyatı SGK Tarafından Karşılanıyor Mu?

Tüp Mide ameliyatlarını 2020 yılında SGK karşılaması için tamamen ücretsiz olması için hastanın BMI (Beden Kütle Endeksinin ) 40 > olması gerekir. (Devlet Hastaneleri için geçerlidir.) BMI 40 ve üzeri olan hastalar devlet hastanelerine başvurarak ücretsiz kapsamdan yararlanabilirler. Ancak kliniğimiz de Tüp Mide ameliyatları özel olarak yapılmaktadır. Devlet kapsamında değerlendirilmemektedir.

Tüp Mide Ameliyatları fiyatları 2020 yılında geçerli olan işlemler;
• Ameliyat öncesi gereken diğer kan testleri ve görüntülemeler
• Operasyon ücreti
• Ameliyat öncesi yapılacak diğer branş doktor görüşmeleri.
• Hastanede 3 gece yatışı ve süreçteki rutin testler ve ilaçlar
• Ameliyat sonrası ilk 6 ay diyetisyen desteği, 12 ay doktor görüşmeleri ücretsizdir.

Mide Küçültme ve Mide Bypass ameliyatlarında 2020 yılı fiyatları ameliyatın yapıldığı şehre göre de değişiyor. Büyük şehirlerde daha yüksek maliyetler talep edilmektedir. Ayrıca Mide Küçültme ameliyatını yapacak olan doktorun, reklam ve ameliyat yapmış olduğu ünlü biri varsa,o duruma göre bile fiyat değişebilir. Ancak aslında Tüp Mide fiyatının ve Mide Bypass fiyatının mutlaka hastanın yaşı,kilosu ve yandaş hastalıklarına göre değişmesidir.

Tüp mide ameliyatında kaçak riski ?

Detaylı bilgi için İstanbul’da bulunan Obezite Kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.
GSM: 0505 120 82 62
Mail: info@alidurmus.com.tr

[widget id="sfsi-widget-2"]
Open chat